Aktuality

Aktuality

Září 2018

Sociální automobil – projekt zaměřený na hendikepované děti a dospělé

Společnost TAMEH Czech s.r.o. se připojila k významnému sociálnímu projektu Sociální automobil, který od roku 1997 probíhá pod záštitou reklamní agentury Kompakt s.r.o.

Cílem projektu je vytvořit, zdokonalit a obnovit vozový park v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných osob.

Ve středu 26. září 2018 proběhlo slavnostní předání nového sociálního automobilu Soukromé základní škole speciální pro žáky s více vadami, Ostrava, s.r.o. Mezi pozvanými nechyběli zástupci společnosti TAMEH Czech – předsedkyně sboru jednatelů Kristina Červenková a ředitel Petr Baranek.

Pliki Cookies

Serwis tameh.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez tameh.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu tameh.pl”

Akceptuję