Spolupráce s Liberty House Group

Využíváme moderní technologie a snižujeme působení společnosti z hlediska všech enviromentálních aspektů. Současně zvyšujeme výkonnost a spolehlivost zařízení, která jsou nutná k dodávce energetických médií pro skupinu Liberty House Group. Prostřednictvím postupně realizovaných enviromentálních investic ovlivňujeme snižování emisí, nečistot uvolňovaných do atmosféry. Jednou z nich je nový fluidní kotel předaný do provozu ve výrobním závodě TAMEH Czech v Ostravě v r. 2016. Dalšími investicemi jsou projekty odsíření a denitrifikace spalin, které umožní výrobu s nižšími emisemi.

Vážení,

v uplynulém, velmi obtížném roce, bychom Vám rádi poděkovali za spolupráci a za to, že se nám podařilo splnit naše společné cíle a to navzdory mnoha omezením, která si vynutila doba pandemie COVID-19.

Tato doba vyžadovala, abychom se přizpůsobili nové realitě, omezila možnost přímé spolupráce a vyžadovala na oplátku vzájemné porozumění a ústupky v mnoha situacích.

Jsme si jisti, že v roce 2021 úroveň spolupráce uspokojí nás i naše obchodní partnery, a po skončení pandemie se budeme moci přímo setkat a poděkovat si.

Vánoce jsou kouzelným obdobím, proto Vám a Vašim zaměstnancům přejeme splnění všech soukromých a profesních plánů.

Hodně radosti a zdraví a šťastný nový rok

Sbor jednatelů společnosti TAMEH Czech s.r.o.

Pliki Cookies

Serwis tameh.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez tameh.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu tameh.pl”

Akceptuję