Bezpečnost a zdraví

Dne 28.5.2019 bylo společnosti TAMEH Czech s.r.o. uděleno Státním úřadem inspekce práce ocenění „Bezpečný podnik“.

Je to již potřetí, kdy společnost obhájila náročné podmínky BOZP a získala toto prestižní ocenění udělované Ministerstvem práce a sociálních věcí.

Realizace požadavků programu „BEZPEČNÝ PODNIK“ naší společnosti umožnila: 

  • zavést efektivní systém řízení BOZP
  • začlenit oblast řízení bezpečnosti práce a ochrany zdraví do stávajícího integrovaného systému řízení
  • minimalizovat rizika poškození zdraví zaměstnanců, ztráty na životech a minimalizovat ekonomické ztráty v důsledku omezení možností vzniku mimořádných událostí
  • dosáhnout vyšší úrovně BOZP zapojením všech zaměstnanců do plnění závazků stanovených v politice BOZP a cílech, a tím dosáhnout i větší ochrany jejich zdraví
  • zvýšit úroveň kultury práce, pracovní a sociální pohody na pracovišti 
  • dosáhnout úrovně BOZP srovnatelné s úrovní dosahovanou v podnicích ostatních zemí Evropské unie

Vážení,

v uplynulém, velmi obtížném roce, bychom Vám rádi poděkovali za spolupráci a za to, že se nám podařilo splnit naše společné cíle a to navzdory mnoha omezením, která si vynutila doba pandemie COVID-19.

Tato doba vyžadovala, abychom se přizpůsobili nové realitě, omezila možnost přímé spolupráce a vyžadovala na oplátku vzájemné porozumění a ústupky v mnoha situacích.

Jsme si jisti, že v roce 2021 úroveň spolupráce uspokojí nás i naše obchodní partnery, a po skončení pandemie se budeme moci přímo setkat a poděkovat si.

Vánoce jsou kouzelným obdobím, proto Vám a Vašim zaměstnancům přejeme splnění všech soukromých a profesních plánů.

Hodně radosti a zdraví a šťastný nový rok

Sbor jednatelů společnosti TAMEH Czech s.r.o.

Pliki Cookies

Serwis tameh.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez tameh.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu tameh.pl”

Akceptuję